ЖК Кришталеві джерела

Дизайн інтер'єру квартири

AR - 016

ЖК Кришталеві джерела

01.опис проекту

Дворівнева квартира може бути хорошим компромісом між приватним будинком і квартирою в багатоповерхівці. Наш замовник - молода сім'я, яка хоче жити в стильному і барвистому просторі, подалі від суєти центру столиці.

Кухня-вітальня займає 30 м² на першому поверсі. Інтер'єр кімнати - втілення ідеї балансу між насиченими квітами акцентів і базовими відтінками, які служать основою для дизайну. Зонувати простір розташуванням меблів - диван відокремлює вітальню, за ним столова група і кухня з острівної барною стійкою.

Спальня розташована на другому поверсі, в просторій кімнаті з великими вікнами. Інтер'єр виконаний в світлих тонах з акцентами на бірюзовому кольорі і елементами дерева. Зона відпочинку - з цегляною стіною і яскравою постіллю - оформлена в загальній з кухнею-вітальні концепції. Біля ліжка залишається вільне місце для дитячої колиски - на випадок, коли в родині стане на одну людину більше.

Ідея облаштувати кабінет на балконі може подарувати вам улюблений куточок для продуктивної роботи. У невеликому просторі немає місця ні для чого зайвого - а значить ніщо не повинно вас відволікати. Додатковий плюс - можливість насолоджуватися видом з вікна, при тривалій роботі за монітором це важливо. Ролети опускаються в підлогу, що буде актуально при занадто яскравому сонці або роботі вночі. Також питання приватності можна вирішити додатковою обробкою скла в нижній частині стін (щоб зробити їх напівпрозорими).

Санвузол на першому поверсі розташований під сходами - цей фактор визначає не тільки його невелику площу (всього 2 м²), але і нестандартність форми кімнати, яку не хочеться ховати і «вирівнювати». На другому поверсі є ванна кімната, тому немає необхідності робити санвузол на першому поверсі більш функціональним. Для дизайну холу і сходів вибрали обробку стін декоративним білою цеглою, шафа з елементами блакитного кольору, як в спальні, декор стін картинами і точкову підсвітку. Просто і лаконічно.

AR - 016

 • Об'єкт:

  Квартира

 • Стиль:

  Сучасний

 • Кімнати:

  2

 • Площа:

  61 м²

02.дизайн проекту

Візуалізація дизайну

Інтер'єр кухні-вітальні

Інтер'єр спальні

Інтер'єр ванної кімнати

00.Instagram

Проекти, релізи та цікавий матеріал!

Instagram@ar.design.studioПідписатися