ЖК Busov Hil 1

Дизайн інтер'єру квартири

AR - 006

ЖК Busov Hil 1

01.опис проекту

Завдання було створити затишний і не переобтяжений деталями інтер'єр, але при цьому не занадто простий. Кухня, вітальня і їдальня ділять один простір, для зонування використовували колір і розташування меблів.

Кухня - острівного типу, з білими глянцевими фасадами. У зоні вітальні поставили м'які диван, крісло і оформили зону TV з обробкою дерев'яними панелями. Зону їдальні облаштували біля вікна.

У квартирі дві спальні - одна для господарів і одна гостьова. Спальня господарів облаштована з особистої ванною кімнатою і доступом в гардеробну, що дозволяє не змінювати свої побутові звички, коли у вас залишаються гості. Також є куточок краси, який може бути і домашнім робочим місцем. Ванна кімната заслуговує на окрему увагу - крім стандартного набору сантехніки в ній встановили ванну біля вікна і додатково душову кабіну.

Гостьова спальня виконана в сірих тонах, для обробки стіни за узголів'ям ліжка використовували м'які стінові панелі і дзеркало. Також в кімнаті велике панорамне вікно і місткий гардероб.

У квартирі два санвузли - одна ванна кімната розташована поруч зі спальнею господарів, а другий санвузол може використовуватися як гостьовий і невелика кімната для прання.

AR - 006

 • Рік:

  2019

 • Об'єкт:

  Квартира

 • Локація:

  Київ, Україна

 • Стиль:

  Сучасний

 • Площа:

  150 м²

 • Кімнати:

  4

 • Основні матеріали:

  Текстильні панелі, дзеркала, декоративна штукатурка, плитка, дерево.

02.дизайн проекту

Візуалізація дизайну

Інтер'єр кухні-вітальні

Інтер'єр спальні

Інтер'єр ванної кімнати

Реалізація дизайну

Інтер'єр кухні-вітальні

Інтер'єр спальні

Реалізоване відео

video
00.Instagram

Проекти, релізи та цікавий матеріал!

Instagram@ar.design.studioПідписатися