ЖК New York Concept House

Дизайн інтер'єру квартири

AR - 066

ЖК New York Concept House

01.опис проекту

Дизайн цієї квартири - втілення простоти і гармонії стилю контемпорарі. У цьому інтер'єрі також помітні і інші характерні риси стилю - функціональне зонування простору і лаконічність планування, модульний шафа з безліччю поличок на кухні, гладкі поверхні і чіткі лінії, мінімум декору, але класичних форм. Інтер'єр в стилі контемпорарі - комфортний, але при цьому елегантний.

Квартира створювалася для молодої дівчини, яка любить сучасне життя і швидкий ритм великого міста. Кімната облаштована таким чином, щоб виконувати максимум функцій (вітальні, спальні і кабінету) без захаращення простору. Для кухні використовували білі меблеві фасади і мармурову обробку фартуха. Широкий підвіконня перетворили в м'який куточок для їдальні зони.

Між дизайн-проектом і реалізацією є невелика різниця в деталях і частково в кольорі, загальна концепція дизайну повністю відповідає задуманої. У зоні вітальні - відтінок стін змінили з білого на світло-бежевий, вибрали килим з іншим малюнком, але такого ж кольору, світлий диван замінили на синій, прибрали торшер з золотими ніжками. У зоні кухні - для обробки кухонного фартуха вибрали плитку замість білого мармуру, підібрали білі стільці замість синіх.

AR - 066

 • Рік:

  2018

 • Об'єкт:

  Квартира

 • Локація:

  Київ, Україна

 • Стиль:

  Контемпорарi

 • Площа:

  46 м²

 • Кімнати:

  1

 • Основні матеріали:

  Дерево, декоративна штукатурка, мармур, текстиль.

02.Дизайн інтер'єру

Реалізація дизайну

Інтер'єр кухні-вітальні

Інтер'єр ванної кімнати

Реалізоване відео

video

Візуалізація дизайну

Інтер'єр кухні-вітальні

Інтер'єр ванної кімнати

00.Instagram

Проекти, релізи та цікавий матеріал!

Instagram@ar.design.studioПідписатися