ЖК Delmar 1

Дизайн інтер'єру квартири

AR - 073

 ЖК Delmar 1

01.опис проекту

Простора і світла квартира виконана в стилі сучасної класики. Реалізація проекту цієї квартири зайняла 5 місяців.

Кухня-вітальня - 34 кв.м (зона кухні - 10 кв.м, зона вітальні і їдальні - 24 кв.м). Кухня виконана з фарбованого МДФ, також використовували ДСП, текстура дерева - така ж, як в передпокої. Стільниці - акрилові. Обробка підлоги - плитка під камінь 60 * 60 з латунними вставками. Вся техніка вбудована. Барна стійка - функціональний елемент інтер'єру і одночасно прийом зонування. Барний шафа з підсвічуванням.

В обробці стін вітальні використовували гіпсові молдинги, на стіні за диваном їх доповнили картиною, а на стіні навпроти - застосували ще й дерев'яні рейки з дзеркальними вставками. Обробка підлоги - паркет. Поруч з диваном підлоговий світильник і журнальний столик. У зоні ТВ - підвісна консоль зі стільницею з кварциту, з боків від ТБ - акцентні світильники. Біля вікна - зона їдальнею на 6 осіб, із стильним люстрою з трьох частин над столом.

В інтер'єрі спальні теж використовували гіпсові молдинги, додатково застосували стінові панелі з дзеркалами і підсвічуванням (в обробці стіни за узголів'ям ліжка і стіни в зоні ТВ). Поруч зі спальнею - своя гардеробна.

Дитяча кімната облаштовувалася для дівчинки середнього шкільного віку. Зона для сну - з м'яким регульованим узголів'ям. Куточок краси з підсвічуванням дзеркала. У повноекранному режимі облаштували затишну плюшеву лаунж зону. Під нею - ніша для зберігання речей. Вбудована шафа - з підсвічуванням на поличках, TV і дзеркалом. Лаконічне робоче місце. В обробці стін, як і в інших кімнатах, використовували гіпсові молдинги. Двері прихованого монтажу, з акцентної чорною ручкою.

Ванна кімната - 10 кв.м. З окремо стоїть ванній, двома умивальниками, обробкою плиткою під мармур і дерево, з дзеркалом на двері.

Зону передпокої від частини коридору, що веде до спалень, відокремлює перегородка з дерев'яних рейок. В обробці стін використовували стінові панелі під дерево - практичне рішення для холу. У передпокої - місткий гардероб з підсвічуванням, включаючи відділення для сумок і взуття, а також консоль з пуфом. За нішею з великими дзеркалами прихований хозблок - пральня з пральною і сушильної машинами + місця для зберігання.

AR - 073

 • Рік:

  2021

 • Об'єкт:

  Квартира

 • Локація:

  Київ, Україна

 • Стиль:

  Сучасна класика

 • Кімнати:

  3

 • Площа:

  100 м²

 • Основні матеріали:

  Плитка під камінь, ліпнина, текстильні панелі, дзеркальні фацети, декоративна штукатурка.

02.дизайн проекту

Реалізація дизайну

Інтер'єр кухні-вітальні

Інтер'єр ванної кімнати

Інтер'єр спальні

Реалізоване відео

video

Візуалізація дизайну

Дизайн інтер'єру квартири

00.Instagram

Проекти, релізи та цікавий матеріал!

Instagram@ar.design.studioПідписатися