01.Послуга

Дизайн інтер'єру квартири

02.Про стиль

Дизайн інтер'єру квартири

Дизайн інтер'єру завжди вимагає творчого підходу. За допомогою особливим чином підібраною гами кольору, матеріалів і фактур можна створити будь-яку атмосферу. Але ж часто хочеться зробити що-особливе, внести якусь «родзинку», яка стане відмінною рисою інтер'єру саме вашої квартири. Перед тим, як приступити до планування дизайну, подумайте, до якого стилю ви відчуваєте найбільшу тягу. Вам буде простіше визначитися з колірною гамою, матеріалами, меблями, елементами декору та іншими нюансами. Також інтер'єр повинен відповідати кільком критеріям: функціональність, естетичність, виразність, пропорційність розмірів предметів по відношенню до розмірів житла. Так як дизайн інтер'єру може бути класичним і сучасним, хотілося б приділити увагу кожному з цих стилів.

Сучасний дизайн інтер'єру квартири - це різноманітність стилів. Найбільш популярними сьогодні прийнято вважати стилі лофт, техно, хай-тек, мінімалізм, еко, скандинавський, фьюжн, контемпорарі. У кожного з них є свої особливості, але також є і щось спільне. Отже, якщо ви хочете відтворити дизайн квартири в сучасному стилі, вам потрібно дотримуватися кількох важливих правил. - Відкриті простору. Студійне приміщення, панорамні вікна і інші прийоми допоможуть внести в простір більше повітря і світла. - Еклектизм, поєднання стилів. У більшості випадків кожен вид сучасного стилю є з'єднанням якихось інших стилів. Дизайнери іноді в одному інтер'єрі поєднують те, що на перший погляд може здатися непоєднуване. Можливо, так і з'являються нові стилістичні напрямки. - Помірний функціоналізм. Важлива не тільки сама ідея, але і її функціональність. У сучасному дизайні по максимуму приділяється увага комфорту і практичності. - Простота форм. Форма не повинна затьмарювати зміст, так як лаконічність і гранична ясність якнайкраще висловлює те, що хочеться сказати. - Відсутність строгих рамок. Не варто занадто підкорятисявстановленим канонам. Їх просто не існує. Не потрібно боятися експериментувати і створювати те, що тобі приносить найбільше задоволення. Сучасний дизайн квартири може бути дуже несподіваним. Дизайнери часом втілюють в життя такі рішення, які дивують, щиро захоплюють і не можуть не радувати.

Класика - це завжди якийсь еталон, елементи якого, нехай і ненав'язливо, але все ж нерідко використовуються в інших стилях інтер'єру. Дизайн квартири в класичному стилі - це завжди актуально, розкішно. Він демонструє хороший смак власника житла. Дизайн квартир в класичному стилі має свої особливості: - Симетрична розстановка предметів. Все повинно бути впорядковане, так як класика не терпима до хаосу. - Просторі приміщення, високі стелі. Навіть якщо початкові параметри квартири не відповідають цій вимозі, за допомогою деяких прийомів можна візуально збільшити простір кімнат. - Дерев'яні меблі високої якості і позбавлена ​​гострих кутів. Вона повинна мати плавні лінії, витонченість, витонченість. - Стримана колірна гамма - білий, бежевий, молочний, колір слонової кістки, шоколадний, пастельні тони, акуратні вкраплення чорного і золотого. - Складні архітектурні рішення - барельєфи, ліпнина, колони та ін. - Дорогий текстиль. Класика - це не вигадлива розкіш і не показне багатство. Це стримане благородство, відсутність кричущих відтінків і великої кількості декору. Ті, хто не боїться експериментувати і любить поєднувати різні стилі, можуть створити свій дизайн квартири, який зміг би поєднати елементи класичного і сучасного стилів.

03.Послуги

Як і що ми робимо

Дизайн інтер'єрів

Будинки, квартири, комерційна нерухомість.

Архітектура

Будинки, квартири, комерційна нерухомість.

3D Візуалізація

Від 3-х до 5-ти робочих днів.

Супровід

24/7 від підписання договору до здачі об'єкта.

00.Instagram

Проекти, релізи та цікавий матеріал!

Instagram@ar.design.studioПідписатися
anna razumova instagram
anna razumova instagram
anna razumova instagram