01.Послуга

Дизайн інтер'єру офісу

02.Про стиль

Дизайн інтер'єру офісу

Вчені давно довели, що обстановка, в якій людина перебуває на роботі більшу частину дня, безпосередньо впливає на його настрій і працездатність. Саме тому дизайн офісу так важливий - має значення не тільки правильний підбір меблів і освітлення, які мають пряме відношення до умов роботи, але і, наприклад, колір стін. Тому, вибираючи дизайн для вашого офісу, слід врахувати деякі особливості, про які ми і розповімо.

Звичайно, все це обговорюється ще на етапі проектування, в залежності від кількість співробітників і особливостей компанії. Але все одно, слід врахувати, що робочі місця повинні розташовуватися так, щоб нікому не заважати - від столу до столу повинно бути достатньо простору, спиною до дверей ніхто зі співробітників сидіти не повинен. Все це - запорука того, що в такій обстановці буде не тільки приємно, але і комфортно і продуктивно працювати. **Акцент на освітленні** Незалежно від різних чинників, хороше освітлення - запорука успіху для дизайну офісу. Зазвичай, для цієї мети, крім гарного природного світла, використовують і штучний. Головне правило - розміщення джерел світла в правильному порядку. Наприклад, кожен з робочих столів повинен бути добре освітлений. Якщо у вашому приміщенні спостерігається явний недолік світла - відмовтеся від масивних перегородок, замінивши їх на прозорі, напівпрозорі стелажі. Це забезпечить поділ простору на зони, але не вплине на висвітлення, так як стелажі - предмет досить функціональний. **Обов'язкова зона відпочинку** У будь-якому офісі повинна бути зона, де можна відволіктися від роботи. Це може бути обладнана невелика кухня або просто приміщення, де можна відпочити. Не варто забувати про те, що її наявність безпосередньо впливає на продуктивність роботи підлеглих. Крім того, в наявності такої зони є ще і певний психологічний ефект - її можна відокремити від основного приміщення офісу, виділивши за допомогою колірних рішень. Це допоможе розслабитися, тому що вчені довели, що наш мозок добре реагує на яскраві кольори. **Максимальна шумозаглушення** Якщо у вас - великий офіс з величезною кількістю співробітників, уникнути шуму зовсім буде складно. Щоб звести рівень шуму до мінімуму на місцях, краще обладнати їх перегородками, по так званій "американській системі". Це означає, що всі співробітники будуть знаходиться в одному просторі, але в той же час, робоче місце кожного буде відокремлено. **Зверніть увагу на колірну гамму** Більшість офісів вибирають спокійні, класичні кольори (білий, бежевий, коричневий, сірий) в своєму оформленні. Це обумовлено тим, що більшість людей сприймають такі кольори спокійно, це налаштовує їх на робочий лад. Але, вибираючи колірну гамму для офісу, варто врахувати кілька факторів, серед яких: площа офісного приміщення, кількість природного світла, а також - як орієнтований офіс згідно сторонах світу. Всі ці фактори безпосередньо впливають на вибір кольору стін і інших поверхонь в офісному приміщенні.

Існує ще кілька важливих правил, які слід обов'язково врахувати в дизайні комерційного приміщення: 1. Пам'ятайте про те, що дизайн офісу може бути стильним і сміливим - адже офісний простір передбачає більше рішень, ніж, припустимо, житлова площа. Але в цьому випадку краще дотримуватися якусь міру, адже в приміщенні люди будуть проводити достатню кількість часу. 2. Офісний дизайн дуже тісно пов'язаний з цінностями і місією компанії. Тому не варто бездумно поєднувати елементи. Придумайте якусь фішку, яка сподобається відвідувачам і приверне їхню увагу. При цьому, її ідея не повинна йти врозріз з тим, в якій галузі працює компанія. 3. Важливим моментом є і вибір офісних меблів. Це повинна бути не тільки зручною, щоб за нею було приємно проводити багато часу, але і вписуються в загальну ідею дизайну. Не можна недооцінювати її важливість, так як зручність меблів безпосередньо співвідноситься з роботою. Погодьтеся, немає нічого незручно, ніж довгий час сидіти на незручному стільці або використовувати для роботи невеликий стіл. При виборі меблів для офісу варто виходити з тих завдань, які ставить перед собою компанія, і зокрема, кожен окремо взятий її співробітник.

03.Послуги

Як і що ми робимо

Дизайн інтер'єрів

Будинки, квартири, комерційна нерухомість.

Архітектура

Будинки, квартири, комерційна нерухомість.

3D Візуалізація

Від 3-х до 5-ти робочих днів.

Супровід

24/7 від підписання договору до здачі об'єкта.

00.Instagram

Проекти, релізи та цікавий матеріал!

Instagram@ar.design.studioПідписатися
anna razumova instagram
anna razumova instagram
anna razumova instagram